Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Промо-обладнання - ідеальний засіб, яке допоможе якнайкраще представити Ваш товар або послугу, стане незамінним помічником у проведенні семінарів та конференцій, презентацій нового товару, вручення призів, дегустації та інших заходів.

X-banner (павук)

Press-wall

Roll-up стенд

x-banner press-wall roll-up
L-banner (парус) Промо-стіл Штендер
l-banner promo-stol shtender
Fold-Up, Pop-Up Рамки для постерів Індивідуальне виготовлення
Pop Up ramka Индивидуальное изготовление
Буклетниці Мобільні прапори Промо-намети

bukletnica

mobilnue flagi

промо палатки

Справжнім мистецтвом вважається вміння правильно розставляти товар. Будь-яке промо-обладнання є ідеальним засобом, яке здатне найкращим чином представити Ваш товар або послугу. Мобільні або стаціонарні стенди, виносні штендери та інше промо-обладнання стануть незамінними помічниками в проведенні різноманітних конференцій і семінарів, презентацій нового товару, вручення призів, дегустації та інших заходів.

Основні переваги промо-обладнання:

  • легко транспортується, просто і швидко збирається;
  • його вага не перевищує 1,5-2 кг (крім деяких промо-столів);
  • для установки не потрібно спеціального інструменту;
  • рекламні панелі і елементи легко замінюються;
  • можливість вибрати оптимальну конструкцію з наданого асортименту.

 

Рекламну акцію Ви можете провести без участі менеджерів-демонстраторів, досить лише придбати зручні мобільні стенди і розмістити їх в прохідному місці. Зробіть хороший плакат з вдалим дизайном, закріпіть його на мобільному стенді ролл-апи він буде довго працювати недорогий рекламою Вашої фірми. Великий барвистий банер допоможе Вам не тільки привернути увагу покупця, а й спонукати його придбати саме Ваш товар. А завдяки тому, що стенди займають мало місця, Ви зможете поставити його в саму гущу подій, безпосередньо поруч з торговим павільйоном або при вході в торговий центр. Невеликий за розмірами штендер здатний в будь-який момент змінити місце дислокації. Він дуже помітний і функціональний. Штендер активно використовують банки і кафе, так як на ньому можна оперативно змінити курс валют або меню.

Для проведення промо-акцій з елементами шоу використовують мобільні стенди Press-wall, Pop-up або Fold-up. Такі конструкції служать фоном або стіною для розвитку сценарію промо-акції. Площа зображення на стендах Press-wall, Pop-up або FoldUp може бути обмежена тільки розмірами вашої майданчики. Недорогий пластиковий промо-стіл, який швидко збирається і мобільно транспортується, стане об'єктом загальної уваги в будь-якій точці. Дане обладнання розміщується в місці, відвідуване величезною кількістю людей, що забезпечує миттєву результативність. Завдяки конструкторським рішенням промо-стіл (промо-стійка) може бути задіяний не тільки як місце для поширення роздаткового матеріалу, а також послужить пунктом спілкування з відвідувачами або дегустації столиком.

Чудовим доповненням мобільних стендів і промо-стійок можна вважати буклетніци для розміщення рекламних листівок або брошур. Буклетница здатна доповнити діяльність працівника виставки і в ненав'язливій формі роздати інформаційний матеріал.

Якщо у Ваші плани входить просування компанії, бренду або торгової марки з найменшими витратами на ефективність - скористайтеся функціональним промо-обладнанням!

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджерів:

Галина: моб.т/вайбер 096-597-22-18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Андрій: тел./вайбер 066-791-81-52, т. 068-245-48-42;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.