Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Візитки, буклети, листівки та ін.

(збірний тираж)

Календарі Щоденники

ofsetnaya_pechat_v_Charkove

nastolnue_kalendari

Pechat_na_ezhednevnikach_Charkov

Візитки, буклети, листівки та ін.

(індивідуальний тираж)

Пакети з логотипом Блокноти
cufrovaya_pechat_v_Charkove Пакеты bloknotu
Кубарики, 3D кубарики Конверти Папки

кубарики

pechat_na_konvertach

papki

Каталоги, брошури Книги Фотокниги
каталоги брошюры книги каталоги брошюры fotokniga
Шовкотрафаретний друк Наклейки Ризограф (ч/б друк від 100 од.)
shelkotrfaretnaya_pechat наклейки pecgat_na_rizografe_v_Charkove

Поліграфічна продукція - представляє на ринку імідж фірми, тому її зовнішній вигляд має бути яскравим і виразним. Залежно від накладу, вимог, дизайнерських рішень і виду поліграфічної продукції друк виробів може здійснюватися різними методами, проте зажадає різних фінансових витрат. Найвідоміші і недорожчі методи повнокольорового друку - цифровий і офсетний спосіб. Офсет дозволяє отримати якісне перенесення кольорів і на великих накладах заощадити гроші. Цифровий друк дає можливість персоніфікації кожного екземпляра і в останню мить робити коригування.  Складніші завдання і виграшні варіанти осуществимы трафаретним друком (шовкографія) і тисненням. Трафаретний друк виконується на металі, кераміці, склі, тканині, пластиці і папері і може створити рельєфність зображення. Тиснення - дорожчий спосіб, при якому кінцевий виріб матиме эксклюзивность. Для вирішення простих завдань - підійде ризограф.

Поліграфічну продукцію ділять на групи:

  • Представницька продукція, до якої відносяться теки, візитки, блокноти, запрошення, конверти, фірмові бланки, бейджи, дисконтні картки, паперові і поліетиленові пакети, потрібна для функціонування будь-якої солідної компанії або фірми. Іноді її називають діловою поліграфією. Виконують її у фірмовому стилі компанії, який формує імідж в очах потенційних клієнтів і партнерів по бізнесу, сприяє зростанню популярності і впізнанності. За останні роки представницька продукція розширила свою роль і стала виконувати рекламну функцію, що не можна не враховувати.
  • Книжно-журнальна продукція, що друкується великими накладами на великих друкарнях. Серед цього виду продукції можна відмітити фотокниги, що виконуються по індивідуальному замовленню і каталоги, наклад яких може бути невеликим.
  • Рекламна продукція охоплює великий діапазон поліграфії. Сюди входять листівки різних форматів, флаера, брошури і буклети, плакати, афіші, етикетки. РOS- матеріали, стимулюючі людину вчинити купівлю.

Виконує непросте завдання - вона привертає увагу потенційних клієнтів, зацікавлює, доносить інформацію про товар або послугу. У зв'язку з цим фахівці в області реклами постійно придумую нові формати і види поліграфічної продукції. Мета - здивувати і притягнути увагу. Друкарня в даному випадку виступає майстерним виконавцем, який шукає і знаходить нові технології втілення будь-якого дизайну.

  • Календарна продукція (календарі), що виконує відразу декілька функцій: дозволяє планувати справи, контролювати час, прикрашає офіс, є чудовим подарунком і ефективним рекламоносителем. Саме тому календар є дуже популярною поліграфічною продукцією. Календарі бувають настінні, настільні, перекидні, квартальні, кишенькові, календарі-будиночки, календарі-пірамідки. Вони - вірні і незамінні помічники, керівникам, менеджерам. Для садівників - можна розробити індивідуальний календар, для віруючих людей - календар з позначенням усіх свят і постів.

Головною перевагою поліграфічної продукції - є її здатність зберігати інформацію тривалий час. На відміну від інших видів реклами поліграфічна продукція дає можливість ознайомитися з інформацією у будь-який час, дозволяючи людині зробити вибір без нав'язування.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Тетяна Шелест: вайбер 096-694-45-01; 095-194-18-08; 067-299-24-75 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.