Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Реклама в під'їздах Реклама в ліфтах
raklama_v_podyezdach Реклама в лифтах

Мешканець будь-якого багатоповерхового будинку щодня користується ліфтом, відкриває двері під'їзду і заглядає в поштову скриньку. Для рекламодавця така концентрація точок зіткнення з цільовою аудиторією - справжня знахідка. Головне тут визначитися з вибором подання рекламної інформації і діяти. Цей вид реклами ефективний у тому випадку, якщо Ваша цільова аудиторія визначається виключно за територіальною ознакою. Ви власник салону краси або перукарні, керівник однієї з філій Інтернет-провайдера або хазяїн кафе (ресторану), що відкрилося, директор невеликого місцевого магазинчика? Тоді не треба великих витрат для залучення нових покупців або клієнтів. Досить локально вирішити рекламне питання.

Усі об'єкти indoor реклами - ліфти, інформативні стенди під'їздів і поштові скриньки  дозволяють добитися високої частоти контакту рекламного послання з потенційним споживачем, яким є мешканець будинку.Враховуйте лише рівень охоплення цільової аудиторії, яке залежить від кількості будинків в адресній програмі рекламної кампанії.

РА "Импульс" надає комплекс послуг з розміщення реклами в житлових будинках, який включає розробку дизайну, друк листівок, підбір оптимальної адресної програми, і безпосередньо саме розміщення. 

_______________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера::

Марина: т. 098-358-98-86, 050-137-71-35, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.