Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Солодощі з логотипом Браслети з логотипом Ручки
Сладости с логотипом Браслеты силиконовые pechat_na_ruchkach_Charkov
Посуд Нагородна атрибутика Друк на полотні
посуда Наградная атрибутика Печать на холсте
Магніти Персональні аксесуари Офісне приладдя
магниты Персональные аксессуары офисные принадлежности
Свята. Подарунки Hotel, Restaurant, Cafe/Catering Товари для відпочинку та подорожей
праздники подарки horeca товары для отдыха и туризма

Наші каталоги

Каталог

- -

А також:

- об'ємні етикетки;

- магнітні сувеніри (плоскі і об'ємні, акрилові);

- дзеркальця і ​​пляшковідкривачі сувенірні;

- значки корпоративні з шильдом.

Приклади наших робіт:

Корпоративные сувениры с логотипом заказать Харьков Сувениры Часы с термометром

Друк на складних поверхнях давно перестала бути унікальною і користується великою популярністю. Подарунок у вигляді кухля з зображенням-сюрпризом здивує будь-якого одержувача, а стильна ручка з логотипом стане відмінним доповненням іміджу фірми.

Помилково багато компаній вважають, що можна обійтися без сувенірної продукції і продовжують вкладати гроші в традиційні рекламні кампанії. Останнім часом простежується феномен зниження ефективності прямого впливу реклами, в той час як сувенірна продукція в ненав'язливій формі нагадує про Вашу фірму і створює позитивне враження.

Сувенірна продукція (сувенірка) здатна впровадитися в побут людей і стати певною цінністю. Якщо рекламну листівку викинуть незабаром, то запальничку, відкривачку, брелок або ручку чекає зовсім інша доля. Будьте впевнені, що зручний килимок для мишки розмістять на столі і будуть ним користуватися довгий час, запальничку з логотипом покладуть в кишеню, ключі прикрасять стильним брелоком, а брендована ручка завжди буде під рукою. Таким чином, незаперечним залишається той факт, що сувенірна продукція має «пролонгованим рекламним впливом», тобто будь-який предмет з Вашою символікою або логотипом буде дуже довго працювати на Ваш імідж. Сувенірна продукція сприймається споживачем як подарунок, що підсвідомо оцінює фірму категоріями «щедра», «хороша», «корисна».

Сувенір має рекламним повідомленням, яке потрапляє в руки одного користувача, а діє на багатьох людей. Досить уявити собі ситуацію, коли людина використовує сувенірну продукцію в повсякденному житті: чаювання з брендованої чашки, парасольку в руці в дощову погоду, запис у блокноті ручкою з логотипом, новорічний куля на ялинці. У цьому випадку користувач без зайвих слів робить рекламу Вашої фірми або продукції на очах у оточуючих людей. Попільнички і гуртки з нанесеною символікою - обов'язкові елементи оформлення будь-якого бару чи кафе підкреслять стиль компанії, а також її серйозне ставлення до бізнесу. Робимо висновок - сувенірна продукція - це дуже ефективно і вигідно! Досить виготовити сувенір один раз, але працювати на імідж компанії він буде довгий час.

Нарешті, промоакції, що міцно ввійшли в рекламний обіг, обов'язково підкріплюються сувенірною продукцією у вигляді зручних і корисних предметів. Вони в свою чергу потрапляють в руки вдячного користувача і стають його надійними супутниками, тим самим продовжують рекламну кампанію, за яку ви вже не платите.

Не забувайте, сувенір зміцнює лояльність партнера, що гарантує зворотний контакт. Один раз вкладені кошти повернутися в вигляді нових клієнтів!

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджерів:

Таня Шелест: т. 067-299-24-75, 758-98-86, 063-297-56-12, 095-888-65-16 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Андрій: т. (057) 758-98-86, 066-791-81-52, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.