Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Радіо Телебачення Реклама на світлодіодних екранах
Реклама на радио Реклама на телевидении Светодиодные экраны
Аудіореклама на ринках Харкова Аудіореклама на ринках України Відео-реклама в ТЦ "Епіцентр"
аудио-реклама на рынках Аудиореклама Украина реклама в эпицентре
  Відео-реклама в приміщеннях  
  videoreklama_v_pomesheniyach  

Приклади слайд-роликів

Момот бетон Woody
Хочу кушать Фиалки

Реклама на радіо і телебаченні - це ефективний засіб донесення інформації до аудиторії в невимушеній формі. Основними перевагами даного виду оповіщення є доступність і масовість. Радіохвилі приймаються в кафе, метро, ​​вдома, в автомобілі і, а телевізор вже давно став невід'ємною частиною нашого життя. За допомогою цих мовних елементів ми отримуємо інформацію, серед якої може бути Ваша реклама.

Радіо завжди з нами. Під пісні і модні мелодії, які звучать на хвилях FM, люди роблять покупки, спілкуються з друзями і коротають час в автомобільних пробках. Саме в цей момент радіо виступає найзручнішою площадкою для Вашої реклами. Однак варто врахувати одну особливість радіореклами: інформація зацікавлює слухача перші 10 секунд. Фрази повинні бути короткими і простими, назва товару бажано вимовляти мінімум три рази - на початку, середині і в кінці. Людина може особливо не вслухатися, але десь на четвертий-п'ятий раз назва фірми і її контакти запам'ятовуються. Реклама залишається лише правильно визначити час виходу в ефір рекламного аудіоролика.

Реклама на телебаченні поза конкуренцією за широтою охоплення і ефекту впливу, так як телевізор дивляться люди будь-яких професій, школярі та бізнесмени. Рекламу по телевізору можуть побачити мільйони глядачів, що зводить вартість одиничного контакту до мінімуму. Її яскравість, неповторність, супроводжувана звуковим ефектом і наочним зображенням самого товару, створює позитивне враження і впливає на підсвідомість. Наприклад, апетитний вигляд м'ясного продукту в соусі, який ви обрали для реклами, змусить глядача пошукати його на полицях магазинів. Саме візуальне сприйняття створює потрібний ефект, який спонукає до здійснення покупки. Ще однією перевагою реклами на телебаченні є можливість її створення для цільової аудиторії. Мова йде про соціальні групи: спортсменах, людей певної професії, домогосподарок або пенсіонерів. Наприклад, відеорекламу косметичних засобів краще запустити в момент трансляції передачі для жінок, а якщо ваша цільова аудиторія - люди похилого віку, то потрібно враховувати, що вони найчастіше збираються біля екранів в момент трансляції новин.

Ще одним видом відео та аудіореклами є індаур-реклама (всередині приміщення), яку ми чуємо або бачимо в супермаркетах, залах очікування вокзалу, в аеропорту і транспорті, на ринках. На сьогоднішній день IndoorTV є одним з найбільш ефективних інструментів просування товару, марки або послуг, так як крім подачі рекламної інформації створює настрій і певну атмосферу в торговому залі, підштовхує споживача здійснити незаплановану спонтанні покупки. Такий же ефект відбувається під час сприйняття радіосповіщення. Наприклад, коротка, але змістовна рекламна інформація про вашу фірму, допоможе відвідувачу ринку або спортзалу знайти Вас і скористатися запропонованими послугами.

Завдяки грамотному розподілу бюджету та професійного планування рекламної стратегії, можна вкластися в будь-які фінансові рамки і вибрати найоптимальніший вид реклами.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Марина Сарматицька: тел./вайбер 050-137-7-135; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.