Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Робоча зона необхідна скрізь, особливо це стосується компаній. Без зручного робочого місця неможливо уявити роботу в офісі, громадських закладах. Організації і різні фірми пред'являють особливі вимоги до вибору столів, тому багато хто воліє виготовляти дані вироби на замовлення. На сьогоднішній день столи за індивідуальним замовленням виготовляються для широкої сфери застосування:

 • Як стійки ресепшина;
 • Столи для представлення продукції компанії на різних виставках і презентаціях;
 • В барах і нічних клубах в якості барной стійки;
 • В бутиках на касі;
 • В салонах краси та інших закладах і організаціях.

Крім своєї практичної функції столи також є носієм рекламної інформації, якщо виріб проводитися для будь-якої презентації на ньому можна розмістити фірмову символіку компанії.

Приклади наших робіт:

Изготовление стола Стол по индивидуальному заказу с подсветкой Стол по индивидульному заказу Изготовление промостолов

Особливості столів за індивідуальним замовленням

Сучасні столи на замовлення можуть мати різні розміри і конструкцію. Відмінність від простих офісних полягає в тому, що з їх допомогою можна підвищити престиж компанії або громадського закладу. Дані вироби можуть мати такі характеристики:

 • Кілька рівнів робочої поверхні. Під верхньою стільницею може розташовуватися ще одна, що дозволяє прибрати всі непотрібні речі з очей відвідувачів. Як опори для верхньої стільниці виступають металеві труби.
 • Розміщення фірмової символіки компанії. Столи на замовлення можуть просто прикрашатися зображенням логотипу компанії або ж в нього може бути вмонтовані об'ємні букви, що утворюють назву фірми або закладу.
 • Наявність підсвічування. Самі букви можуть мати підсвічування або ж її можна розмістити у фронтальній частині верхньої стільниці.
 • Різноманітність матеріалів. Кожен замовник може підібрати бажаний варіант матеріалу, щоб стіл не відрізнявся від інших меблів в приміщенні, або ж навпаки, вигідно виділявся на її тлі.

Також перед замовленням столу варто враховувати параметри приміщення, де його планується розмістити. Кутові варіанти чудово підійдуть для невеликих кімнат, вони не будуть виглядати громіздко, а наявність кількох стільниць дозволить раціонально використовувати обмежений простір. Прямий стіл прекрасно підходить для просторого приміщення. Крім стандартного кутового і прямого столу, також існують напівкруглі.

Переваги замовлення індивідуального виготовлення столів у агентства «Імпульс»

Фахівці рекламного агентства Імпульс виготовлять на замовлення різні столи, дотримуючись всіх технічних норм, вимоги та побажання замовника. Розрахувати детальну вартість виготовлення столу допоможуть менеджери агентства в кожному індивідуальному випадку, оскільки на неї впливає розмір, матеріал, складність конструкції, а також терміни виконання замовлення. Багато компаній вважають за краще виготовляти столи за індивідуальним замовленням у агентства «Імпульс» з наступних причин:

 • Демократична вартість рекламної продукції;
 • Швидкі терміни виконання;
 • Висока якість матеріалу і комплектуючих, що забезпечує тривалий термін експлуатації;
 • Для фахівців агентства немає нічого неможливого, вони втілять в життя будь-який вид столу, у відповідності з усіма побажаннями;
 • В разі потреби можна звернутися до менеджерів компанії за консультацією по виниклих питань.

Агентство Імпульс спеціалізується на виробництві різної зовнішньої реклами - вивіски, що світяться короба, букви з підсвічуванням, індивідуальні Промостол та інші рекламні вироби, які допоможуть зробити рекламну кампанію найбільш ефективною.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджерів:

Галина: моб.т/вайбер 096-597-22-18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Андрій: тел./вайбер 066-791-81-52, т. 068-245-48-42;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.