Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Розробка фірмового стилю - від 600 грн.

Приклади робіт:

75х30 мм. 2000 шт. самоклейка  гл. лам

Логотип є найважливішим елементом фірмового стилю, грає величезну роль в впізнаваності компанії та її продукції або послуги на ринку. Професійна розробка фірмового стилю і вдалий логотип здатні значно підвищити ефективність реклами, підняти імідж компанії і вплинути на її сприйняття.

При сучасному рівні конкуренції в нашому місті логотип повинен з найперших контактів зі споживачем запам'ятатися йому, уявити вашу компанію у вигідному світлі. Розробка фірмового стилю повинна ставити за мету - допомога покупцеві в подальшому впізнавання рекламних звернень. Отже, грамотна розробка фірмового стилю - це запорука того, що вибір продукції або послуг буде зроблений не на користь конкурентів.

Фірмовий стиль компанії впливає на сприйняття всієї компанії в очах не тільки споживачів, але і інших компаній, партнерів та спонсорів. Продумана концепція стилю і дотримання цього стилю - це гарантія того, що компанія не загубиться серед інших компаній з однієї галузі. І якщо логотип - це обличчя компанії, то фірмовий стиль - одяг, комплекс елементів, що зачіпає всі аспекти роботи компанії, включаючи внутрішній корпоративний стиль.

Довіряйте розробку логотипу досвідченому дизайнеру. Дайте майстру трохи свободи, достатньо часу і всю можливу інформацію.

Розглядайте всі, навіть на перший погляд найбожевільніші варіанти. Беріть участь в розробці фірмового стилю самі. Створення логотипу - це складна дорога робота. Поставтеся серйозно до створення головного елемента Вашого іміджу, і витрати окупляться з лишком.

Розробка фірмового стилю компанії

Фірмовий стиль компанії є важливим інструментом бізнесу і багато в чому сприяє його успішності. Фірмовий стиль - це не тільки красива візитка або цікавий логотип, це - імідж вашої компанії, реалізований візуально, а правильна розробка фірмового стилю здатна набагато поліпшити запам'ятовуваність і сприйняття торгової марки. Щодня кожен потенційний покупець або споживач вашої продукції бачить до 160 логотипів і торгових марок, але приймає рішення про покупку лише тих товарів, чия реклама найбільш яскрава і запам'ятовується. Ваше завдання - потрапити в число компаній, які асоціюються у споживачів з успіхом і якістю, а для цього необхідна розробка фірмового стилю компанії. Розробка фірмового стилю, який виділить вас серед конкурентів - чимала складова успіху вашої фірми, яка забезпечить майбутнє компанії. Наші фахівці з розробки фірмового стилю підприємства в змозі перетворити нічим не видатну торгову марку в відомий бренд, а самий банальний товар, який пропонується багатьма компаніями, - в незвичайну новинку, яка зацікавить покупців.

Що таке розробка фірмового стилю і її цілі

Розробка фірмового стилю організації - це багатогранний процес, метою якого є поліпшення запам'ятовування і сприйняття торгової марки, вона супроводжується системним підходом до створення корпоративної ідентичності. Розробка фірмового стилю фірми здійснюється з метою гармонійного, легкого і зрозумілого донесення до споживачів і партнерів цінностей бренду і вашої компанії в цілому. Оскільки величезний потік рекламних матеріалів найчастіше дратує потенційного покупця, фірмовий стиль в більшості випадків пропонується створювати лаконічний, наші фахівці постараються при мінімумі засобів передати максимум інформації про вашу компанію. Ми сформуємо привабливість бренду і створимо позитивний образ вашого товару. Розробка фірмового стилю підприємства в нашій компанії ґрунтується на попередньому вивченні попиту і обов'язкових маркетингових дослідженнях ринку.

Що включає розробка фірмового стилю

Розробка фірмового стилю компанії включає в себе дизайн і розробку логотипу торгової марки, дизайн сайту, презентацій і необхідних електронних матеріалів. Логотип - це поєднання фірмового знака і унікального написання назви вашої компанії за допомогою тексту або графіки. В ідеалі логотип графічними засобами повинен виражати основний напрямок діяльності фірми. Товарний знак позначає, що випуск товарів або надання послуг здійснюється фірмою, що має юридичні права на цей знак. Фірмовий знак зазвичай розташовується поруч з назвою компанії і позначає, що випуск товарів або надання послуг здійснюється фірмою, що володіє цим товарним знаком. Торгова марка - це поєднання назви будь-якого товару і його графічного зображення, це поняття складається з безлічі факторів, проходячи брендинг, вона переростає в бренд. До розробки фірмового стилю відноситься оформлення транспорту, стиль уніформи, вивіски та інформаційні покажчики. Іншими словами, розробка фірмового стилю грунтується на тому, щоб мати можливість задавати фірмовий стиль за допомогою всього, що має відношення до діяльності замовника і до того що його оточує. Розробка фірмового стилю може включати і допоміжні рішення в оформленні та дизайні інтер'єрів. Вартість розробки фірмового стилю залежить від обсягу вашого замовлення і термінів його виконання, але обіцяємо, що при співпраці з нашою компанією ви будете здивовані не тільки якістю нашої роботи, але і доступними цінами.

______________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: т. (057) 758-98-86, 066-791-81-52, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.