Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

 

Світ, який нас оточує, поєднує в собі усю гаму фарб. Ми можемо милуватися зеленою травою і блакитним небом, бачити яскраві предмети і відчувати ніжність м'яких тонів. Колір здатний емоційно впливати на людину і дарувати йому позитив. Повнокольоровий друк передбачає змішення відразу декілька фарб, внаслідок чого створюються кольори, що розрізняються людським оком.

Серед основних переваг багатоколірного друку можна виділити високу якість зображення, стійкість до несприятливих погодних умов і сонячних променів.

cvet_i_cvetovosproizvedenie

Перед поліграфічними технологіями ставиться одне основне завдання - друк високоякісної продукції з кольоровими зображеннями максимально наближені до оригінальних кольорів. Досконале відтворення є засадничим напрямом поліграфії. 

Початком видання є створення оригіналу, від якого залежатимуть багато параметрів кінцевого продукту. Під поняттям "Кольоровий оригінал" ми маємо на увазі кольорові картинки або зображення. Це можуть бути графічні малюнки, фотографії, слайд.

Кольоровим оригіналам відведена вирішальна роль, що враховує інформаційну, емоційну і эстетическуюнагрузку. Поліграфісти ставлять перед собою найголовніше завдання - якісно відтворити на відбитках ідеальний кольоровий оригінал. Перенесення кольорів буде ключовою складовою, що дозволить поліграфічним технологіям удосконалюватися і розвиватися.

Для вираження кольору і колірних различийиспользуют різні математичні моделі. У практиці застосовують чотири базові моделі опису кольору CMYK, RGB, Lab, HSV (HSL, HSB).

Повнокольоровий друк може бути цифровим, офсетним і широкоформатним.