Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Нанесення фірмової символіки або написів на текстильні вироби дозволяє здійснити комп'ютерна вишивка. Ця технологія користується популярністю, незважаючи на свою дорожнечу. Об'ємне, яскраве і чітке зображення не втрачає колір після декількох прань. Вишивка не піддається вицвітанню, вибілюванню, хімічній дії. Надійність, довговічність і презентабельність - це ті дані, які виділяють комп'ютерну вишивку серед інших способів нанесення зображення на тканинну поверхню.

Оригінальну вишивку можна нанести на бейсболки, футболки, куртки, майки, сорочки-поло, толстовці, сумки і спецодяг. 

Спеціальний вишивальний автомат створює на тканині раніше запрограмоване зображення, використовуючи різноколірні нитки високої якості. При необхідності підбирається понтон, а також використовуються металізовані нитки (золоті, срібні).

Увесь процес комп'ютерної вишивки вимагає підготовки з декількома етапами: 

  • програмістом промальовувався запланований оригінал-макет, уточнюються нюанси: кількість кольорів, щільність ниток; 
  • настроюється машина для вишивки; готується тканина і допоміжні матеріали; 
  • безпосередньо процес вишивки. 

Серед переваг комп'ютерної вишивки можна також відмітити можливість підбирати будь-які колірні поєднання і виконувати складні малюнки. Ефектному і дорогому вигляду логотипу надає об'ємна фактура. Запускаючи у виробництво висококласне вишивальне устаткування можна значно скоротити терміни виготовлення.

Якість вишивки залежатиме від багатьох чинників: властивостей і типу матеріалу, який стане контактною основою нанесення вишивки. Не виключена перспектива вишити логотип на більше проблемній - ворсистій тканині. Проте дрібні зображення виглядатимуть безглуздо і негарно, тонкі лінії не зможуть з'явитися на виробі в силу товщини самої нитки. 

Комп'ютерна вишивка в Харкові пропонує реальний шанс задовольнитися якісно виконаною роботою, яка лише поліпшить імідж організації. Сучасні технології дозволяють здійснити найвимогливіші побажання і створити стильний виріб.