Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Високотехнологічним і найпрогресивнішим способом нанесення малюнка, текстів, сувенірної символіки або логотипу на поверхню різних материаловявляется лазерне гравіювання. Нанесення зображення здійснюється лазером. Метод характеризується високою точністю і відмінними показниками експлуатації - стійкість до стирання і дії зовнішніх чинників. Промінь лазера видаляє ділянки поверхні виробу згідно із заданою програмою на комп'ютері. Таким чином, виходять складні малюнки, потрібні логотипи і написи.

Скляні вироби дуже крихкі, і можуть легко розбитися. Працювати із склом треба дуже акуратно і дбайливо. Нанесення малюнка методом лазерного гравіювання зводить цю проблему до мінімуму і дозволяє без втрат здійснити задуману ідею на поверхні скляного виробу.

На поверхню металу лазерним променем можна нанести гравіювання будь-якого формату, будьто напис або цікавий малюнок. Лазерне гравіювання перетворює звичайні предмети на оригінальні речі, що вказують свою приналежність. Інноваційні технології дозволяють нанести гравіювання на багато виробів, зроблених із золота, срібла, латуні, алюмінію або сталі. Відповідно можна зробити іменне гравіювання на весільних кільцях, виготовити індивідуальні бэйджи, покажчики і таблички, доповнити оригінальністю медалі і зброю, відобразити логотип на ручках, брелоках або запальничках, виконаних з металу будь-якої категорії. 

За допомогою лазера вдається точно передати зображення на дереві. Своєрідне випалювання виглядає дуже контрастно і гарантує довгий термін експлуатації. Колір гравіювання може відрізнятися залежно від породи оброблюваного дерева, щільності волокон і потужності лазера. Тому зрештою можна отримати зображення з блідо-жовтими лініями або темно-коричневими.

Ще одним матеріалом для нанесення гравіювання є пластик. Точність роботи і якісна передача фарби - це те, що гарантує лазерне гравіювання на пластикових виробах. Існує декілька видів пластика : гнучкого, листового і багатошарового. Для лазерного гравіювання іноді використовують тонкий, але міцний матеріал. З нього роблять шильды і наклейки. Зносостійкість пластика дозволяє використати його в різних сферах реклами і виробництва. Саме тому такі вироби мають величезний попит в мегаполісі. 

Серед переваг лазерного гравіювання відмітимо: 

- чіткість зображення; 

- можливість друкувати будь-який наклад і гравіювати вже готовий виріб різної форми; 

- зображення, нанесене на предмет, прослужить такий термін, як і сам виріб.

Серед недоліків лазерного гравіювання виділимо: 

- із-за високої робочої температури лазерного променя деякі матеріали деформуються; 

- немає чіткого контролю точної глибини гравіювання.