Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

За допомогою пружно-еластичних тампонів на тверді поверхні наноситься зображення або логотип вашої фірми. Такий спосіб перенесення називається тамподруком. Спочатку виготовляється трафарет (форма), який покривають потрібною фарбою, потім малюнок переноситься на друкувальний тампон, який безпосередньо стикається з поверхнею друкованого об'єкту. Твердою поверхнею може виступати виріб з пластика, металу, дерева, скла. Рельєф предмета, що покривається, не має бути складним і з великою кількістю переходів. Площа, що передбачається для обробки тамподруком, не повинна перевищувати розміру 8х9 см. Частіше усього тамподруком наносять логотипи на невеликі предмети (ручки, запальнички, кухлі, попільнички, брелоки, ялинкові кулі, скляні, дерев'яні і металеві вироби). 

Батьківщиною тамподруку є Швейцарія. Саме там уперше застосували цей метод друку при нанесенні циферблату.

Технологічний процес тамподруку є роз'їданням поверхневого шару розчинником, який входить до складу фарби. За рахунок цього зображення вбирається у виріб. Нанесення кожного кольору проводиться окремо. Допустимі розміри друку 5х5 см або 10х4 см. 

У тамподруку є ряд переваг перед іншими технологіями нанесення малюнка. Одним з них є вибір фарби. Діапазон кольору різноманітний. Це не модель CMYK при офсетному способі друку. Який колір ви виберете, такий і буде нанесений на поверхню, що цікавить, при цьому обов'язково врахується особливість матеріалу. Тамподрук наноситься шарами, кількість яких залежить від кількості кольорів. Кожен вибраний колір - окремо. Срібна і золота фарба на темних поверхнях не втратять своєї виразності, чого не скажеш про жовтий колір. Цю особливість треба враховувати.Другою перевагою тамподруку є можливість переносити малюнок на дуже маленькі деталі, такі як пластикова пробка пляшки або ручка.

Складнощі можуть виникнути з дуже своєрідним рельєфом поверхні, що вимагає індивідуальної розробки тампона. До інших недоліків тамподруку відносять обмежену кількість кольорів. Їх може бути не більший за чотири. Виготовлення силіконової форми-тампона вимагає певних витрат, тому невелике замовлення не рентабельно виконувати у майстрів тамподруку. 

У плані економічних розрахунків можна з упевненістю сказати, що при середніх і великих накладах тамподрук в Харкові вигідний. Можна укластися в малі терміни виконання. Швидко, якісно і економічно - це головні показники тамподруку.