Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Побудова бізнесу проходить декілька етапів, одним з важливих етапів - це рекламна кампанія. 

До цього етапу підприємець здолав багато сходинок. Спочатку виникла ідея, можливо, це був тривалий аналіз ситуації в країні, вивчення насиченості ринку, вивчення майбутніх конкурентів (можливо в майбутньому партнерів) і так далі.  Або вона могла з'явитися несподівано, коли він просто насолоджувався природою, ловив рибу, відпочивав з сім'єю або просто грав з дітьми. Але найголовніше на цьому етапі - це точно знать що товар або послуга, яка в майбутньому буде нашим дітищем, буде затребувана і користуватиметься населенням. Тому необхідно провести невеликі дослідження (чи замовити маркетингові дослідження, якщо планується великий бізнес).

Ідеї повинні утілюватися в життя, тому наша ідея була обговорена і обговорена з близькими людьми. У більшості випадків тобі "допомогли" і переконали не вплутуватися, але якщо підприємець упевнений у своїх силах і просто не може не спробувати, а як говорять "краще зробити і пошкодувати, чим не зробити і пошкодувати", то наша ідея переходить на другий ступінь - ступінь планування. 

Планування включає декілька етапів, починаючи від "скільки ж грошей потрібно", де їх узяти, якщо кредит, то в якому банку, як їх краще всього використати, щоб якнайшвидше вийти в нуль, а потім і в плюс. Розрахунок витрат на виробництво, матеріал, зарплату робітником і так далі.

Вже на етапі виробництва підприємець думає, як якнайкраще продати товар, і ось на цьому етапі ми зможемо Вам допомогти. Спланувати рекламну кампанію, знайти цільову аудиторію, вивчити конкурентів, якнайкраще донести до споживача інформацію про товар. Допоможемо придумати індивідуальний образ фірми, фірмовий стиль, логотип, слоган. Все ж це необхідні інструменти для розвитку бізнесу, в наше ринкове століття. 

На етапі росту потрібна підтримувальна, увещевательная реклама, Ваш товар ще не знають, тому постійно треба нагадувати про переваги і вигоди для покупця. На етапі зрілості ваш товар і фірму вже дізнаються, тому тут можна використати іміджеву рекламу, можливо креатив (хоча це не завадить на будь-якому етапі). Акції, промоушен, і в цьому ми зможемо Вам допомогти. Для боротьби з конкурентами існує багато способів і інструментів, приходите до нас ми поділимося з Вами нашими ідеями. Ми створимо разом з Вами Вашу рекламну кампанію!

Користуйтеся послугами професіоналів!