Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Просування сайту - навіщо це потрібно?

Оптимізація і просування сайтів (розкрутка) необхідні для збільшення кількості відвідувачів Вашого сайту. Навіть професійно зроблений сайт не дасть результату, якщо інформацію, яку він містить, не читають користувачі, оскільки не заходять на нього. Якщо Ваш сайт "не бачать" пошукові системи, то його існування не має сенсу.

Мета просування сайту в різних пошукових системах - це отримання інформації про Вашу компанію на першій сторінці результатів пошуку по найбільш важливим для Вас запитам, а також щоб той користувач Інтернету, який вже потрапив на Вашу сторінку, захотів повернутися на неї ще не раз. Чому так важливо опинитися на першій сторінці? Відповідь проста: тому що більшість користувачів ніколи не дивляться на другу і подальші сторінки, оскільки знаходять потрібний їм товар або послугу на першій сторінці результатів пошуку.

85% відвідувачів сайтів середнього та малого бізнесу приходять з пошукових систем. Якщо Ваш сайт не займає високих позицій, то він не буде ефективним джерелом залучення клієнтів.

Просування, розкрутка сайту seo або SЕО-оптимізація (Search Engines Optimization) Вашого сайту передбачає ряд дій:

  • Оптимизация сайтов под требования поисковых систем. Во всём мире самыми популярными сайтами являются поисковые системы, ведь они позволяют сосредоточить максимальное количество сайтов, которые отвечают некоторому запросу, и направляют его на некоторую целевую аудиторию.
  • Регистрация сайтов в поисковых системах, каталогах, рейтингах.
  • Раскрутка сайтов на блогах, форумах, досках объявлений.
  • Раскрутка сайтов посредством увеличения количества ссылок на них.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрей: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42;   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.