Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Пластикові ручки Металеві ручки VIP-ручки
Пластиковые ручки Металлические ручки VIP ручки
Еко-ручки    
Эко ручки    

Піднести клієнтові або потенційному партнеру по бізнесу в якості сувеніра звичайну ручку або ж виріб з фірмовою символікою компанії - дві великі різниці. Вручення клієнта або партнера ручки з ексклюзивним брендування дарує людині почуття причетності до певної компанії, сприймається як довіру керівництва, вираз бажання надалі вести співпрацю.

Найбільш поширеним видом сувенірної продукції є ручки. На даний момент практично в кожній організації є ручки з логотипом компанії або іншої рекламної інформацією. Вони служать найбільш ефективним варіантом корпоративного подарунка, що дозволяє ненав'язливо прорекламувати бренд. Ручка з логотипом - це не просто приналежність для письма, також вона є:

· Ефективним носієм рекламної інформації;

· Корисним подарунком на пам'ять;

· Одним з важливих елементів фірмового індивідуального стилю компанії.

Ручка - це важлива письмове приладдя, яка використовується багатьма людьми кожен день. Через це зовсім не дивно, що розміщення реклами на даних виробах вельми ефективно. Подібний вид реклами буде залучати велику кількість клієнтів навіть після її поширення.

Для чого використовуються ручки з логотипом

Багато компаній використовують дану сувенірну продукцію в якості аксесуару для ефективного просування і рекламування бренду. Існують різні види ручок, кожен з яких призначений для певної аудиторії:

· Пластикові ручки є бюджетним варіантом для масового поширення на презентаціях або конференціях.

· Металеві ручки з логотипом найкраще підходять для поширення всередині компанії між співробітниками. Вони також можуть масово використовуватися серед клієнтів, тим більше, що на відміну від пластикових, вони мають більш презентабельний вигляд, що дозволить підкреслити статусність компанії.

· VIP-ручки орієнтовані на обраних клієнтів і важливих бізнес-партнерів. Ексклюзивні письмове приладдя в спеціальному футлярі також можуть використовуватися керівниками компаній і іншими високопоставленими особами.

· Еко-ручки дозволяють не тільки підкреслити увагу до клієнтів, але і продемонструвати турботу про навколишнє середовище.

Найбільш поширений метод нанесення рекламної інформації на ручки - термодрук. Подібний вид виготовлення актуальний за будь-яких тиражах. Продукцію з термодруком можна масово поширювати на промо-акціях, конференціях та інших подіях. Більш дорогим методом нанесення символіки компанії є лазерне гравіювання. Вона використовується тільки на металевих або дерев'яних приладді для письма.

Де доречно використовувати ручки з символікою компанії

Нанесення логотипу на ручки з подальшим врученням вироби клієнтам - це недорогий, красивий і дієвий спосіб зробити торгову марку більш відомої і залучити більшу кількість клієнтів. Дані аксесуари використовуються в наступних напрямках:

· Ручки з логотипами на навчальних семінарах і конференціях стали невід'ємним атрибутом. На даний момент вони використовуються практично на кожному серйозному семінарі.

· Дані приналежності обов'язково повинні використовувати на ділових зустрічах та переговорах. Ручки з логотипом потрібно поширювати не тільки серед клієнтів, але і між співробітниками компанії.

· Письмове приладдя необхідно розмістити в офісі компанії. Людина, що заповнює документи в організації неодмінно зверне увагу на ручку, навіть якщо вона не дається йому в подарунок. Співробітники, які користуються аксесуарами з символікою організації, створюють враження у клієнтів, що компанії дійсно піклується про своїх працівників, що в свою чергу збільшить довіру клієнтів до компанії.

· Також не варто забувати, що ручки з брендування часто використовуються в передвиборчих кампаніях. Це допомагає просуванню кандидата, тим більше багато виборцям подобається подібне поширення агітує продукції.

Де б не використовувалися дані предмети, вони завжди допоможуть у створенні солідної репутації і просуванні компанії.

Де замовити виготовлення ручок з логотипом

Рекламне агентство «Імпульс» пропонує широкий спектр послуг з виготовлення рекламної продукції, зокрема ручок з логотипом компанії. Широкий вибір виробів дозволяє підібрати бажаний варіант аксесуара в потрібному тиражі і різноманітною забарвленням. Також ми виробляємо світяться короба, індивідуальні Промостол, букви з підсвічуванням, вивіски, об'ємні літери, індивідуальні вироби з акрилу і інші вироби для ефективного просування компанії і розміщення рекламної інформації.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Тетяна Шелест: вайбер 096-694-45-01; 095-194-18-08; 067-299-24-75 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.