Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Каталоги

Ви можете замовити друк каталогів за адекватною ціною. Ми друкуємо каталоги по готовим макетів замовника, а також, можемо розробити макет за Вашими вимогами.

Барвиста брошура з продукцією або послугами - важлива частина рекламної кампанії будь-якого підприємства.

Вони використовуються для роздачі на різних виставках, презентаціях, адресної розсилки.

Грамотно організований, красиво надрукований каталог привертає увагу цільової аудиторії, переводить потенційних клієнтів в категорію постійних, збільшуючи обсяг продажів.

Ціни на друк каталогів залежать від наступних параметрів:

  • розміру тиражу;
  • обсягу видання;
  • сорту і щільності паперу;
  • виду друку (цифровий, офсетний);
  • способу фальцювання і скріплення;
  • кількості фарб;
  • терміну виготовлення

Брошури

Пропонує розробити дизайн і дешево надрукувати рекламну брошуру. Цей затребуваний вид рекламної продукції у вигляді невеликої книги в м'якій палітурці дозволяє ефектно піднести інформацію про товар або послуги компанії з детальним описом, барвистим оформленням, фотографіями та прайсами.

Типи брошур

Рекламні. Цей тип поліграфічної продукції для просування товарів і послуг передбачає великий обсяг барвистих ілюстрацій - графіків, схем, оформлення смуг, а також фотографій, детального опису достоїнств і переваг товару. Використання максимальної кількості фарб, якісного паперу підвищує вартість друку, але робить цей вид продукції ефективним рекламним засобом.

Довідково-інформаційні. Виготовлення видань з технічної, навчальної, наукової інформацією, довідників не вимагає багатобарвності та високої якості паперу. У довідково-інформаційному виданні важлива інформація. Офсетний або цифровий друк цього виду продукції буде залежати від розміру тиражу.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Таня Шелест: т. 067-299-24-75, 758-98-86, 063-297-56-12, 095-888-65-16 e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.