Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Варіанти комбінування обкладинки щоденника Brisk

Варианты комби обложки Brisk 1 Варианты комби обложки Brisk

Варіанти щоденників

Цветовая гамма Sarif Цветовая гамма Winner Датированный ежедневник внутри Не датированный ежедневник внутри Комбинированная обложка
Образец кожзама Образцы кожзама Недатированный внутри датированный внутри датированный внутри 2

Обкладинка: кожзам, все варіанти шкірозамінника можете подивитися в офісі.

- Усередині клітина або лінійка на вибір;

- Мінімальний тираж 10 од.;

- Термін виготовлення від 7 днів.

Інформаційне наповнення:
Сторінка для запису особистих даних Календарь на 2 роки
Сторінка для запису пам'ятних дат Планування на рік
Українські державні, професійні та релігійні свята Умовні позначення областей України на номерних знаках автомобілів
Відстані між європейськими центрами Відстані між обласними центрами України
Інтернаціональні автомобільні символи Загальноприйняті міжнародні скорочення в ділових документах
Інкотермс 2010 Схема перекладу одиниць вимірювання
МІжнародні штрих-коди Схема тимчасових зон
Міжнародні розміри одежі та взуття Міжнародні телефонні коди
Коди автоматичного телефонного зв'язку в Україні та країнах СНД Сторінки з алфавітом для запису адрес та телфонних номерів
Кольорові карти України та Європи на форзацах Календар 3-мовний: - українский, - англійсбкий, - російський
Одна сторінка - один день (субота та неділя - на одній) Планування в день 3 7:00 до 20:00
Друк блоку у два кольори - черний и темно-червоний Друковані регістри
Кольорова закладка - ляссе Перфоровані відривні куточки з датою

Приклади наших робіт:

Изготовление ежедневников и печать логотипа Харьков ежедневники на заказ в Харькове тиснение на ежедневниках купить ежедневник а4 датированный ежедневник купить Харьков ежедневник недатированный
ежедневники с логотипом компании Заказать сборку ежедневника Харьков картины бисером ежедневники с логотипом компании купить печать ежедневников Харьков
ежедневник купить в Харькове IMG 3301 ежедневник недатированный заказать Ежедневник Хамелеон софт ежедневник а5 заказать
notebook Industrial Systems тиснение на ежедневниках купить - - -

Щоденник - це незамінний предмет для ведення щоденних записів і ефективного планування завдань. Також за рахунок нього вдається керувати власним часом, використовуючи його максимально результативно. З його допомогою вдається виробити дисципліну, привчиться до чіткої організації свого робочого часу і значно підвищити продуктивність роботи. У плануванні робочих завдань використовується датована і недатована канцелярська продукція. Її відмінності полягають в наступному:

· Датовані щоденники пронумеровані відповідно до дня тижня, місяця і року. Щоб внести важливі події, зустрічі та інші завдання, необхідно просто записати дані в спеціально відведену для цього графу з відповідною датою.

· Недатоване канцелярська продукція також має спеціальні графи для запису важливих заміток, тільки в цих графах не проставлено дати, їх потрібно записувати самостійно. На відміну від датованого щоденника, даним виробом можна користуватися протягом декількох років або, записуючи в нього інформацію, час від часу. Воно не втратить свою актуальність, тому що людина сама вибирає, яку дату записувати.

Датовані і недатовані щоденники однаково популярні серед ділових людей. Який вид продукції краще підійде, залежить від частоти і цілей використання подібних канцелярських виробів.

Особливості датованій канцелярської продукції

Датований щоденник - це незамінний помічник для чіткого планування свого часу. Подібні блокноти з датами підійдуть для тих людей, хто регулярно користується ними для запису зустрічей, заходів та інших завдань. Датована канцелярська продукція ділитися на такі різновиди, кожна з яких має свої особливості:

· Датовані щоденники. Вони використовуються для запису всіх важливих подій - розклад робочого дня, розплановані зустрічі, переговори, дні народження та інші події. Головна особливість такого щоденника - свій день можна розписати в точності до години. Він використовується різними людьми - студентами, бухгалтерами, бізнесменами і навіть представниками творчих професій.

· Датовані тижневики. У подібних канцтоварах на кожен день тижня виділяється всього кілька рядків. Вони використовуються людьми, які, перш за все, вважають за краще стислість і використовують блокнот тільки для робочих нотаток.

· Датовані планінги. До подібних виробів відносяться телефонні книги і календарні сітки, в яких є поля для заміток. Подібний незамінний помічник дозволить розпланувати все свій час - дозвілля, роботу, зустрічі, знаменні події.

Крім того, як оформлені сторінки блокнота всередині не варто забувати про зовнішній вигляд щоденника. Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення обкладинки є кожзам. Він досить стійкий до механічних пошкоджень, не промокає, що дозволяє використовувати виріб тривалий час.

Переваги брендованих щоденників

Багато компаній для підтримки свого іміджу, статусу і в якості носіїв рекламної інформації про свою торгову марку замовляють виготовлення щоденників з фірмовою символікою бренду. В основному, дана продукція поширюється серед співробітників організації. До переваг замовлення щоденників з фірмовим логотипом компанії відносяться:

· Використання брендованих щоденників дозволяє просунути торгову марку, підкреслити статусність, престиж компанії;

· Щоденники стануть відмінним варіантом корпоративного подарунка для співробітників компанії;

· Якщо організація влаштовує конференцію, то брендовані блокноти можна подарувати обраним клієнтам або партнерам по бізнесу;

· Клієнти, які побачать, що співробітники організації користуються фірмовими ежедневниками з логотипом, зрозуміють, що компанія піклується про своїх працівників.

Щоденник з брендування виконує не тільки свою пряму функцію - запис зустрічей і інших задач. Також він може служити стильним аксесуаром, творчі люди можуть записувати в нього випадкові ідеї, крім того, щоденник - це відмінне місце для зберігання візиток.

Де замовити тиражне виготовлення щоденників

Замовити виготовлення оригінальних щоденників в унікальному дизайні є у рекламного агентства «Імпульс». Дана сувенірна продукція випускається в різному тиражі - мінімальне замовлення 10 одиниць. Компанія спеціалізується не тільки на щоденниках, також у нас можна замовити індивідуальні вироби з акрилу, Промостол, що світяться короба, вивіски, букви з підсвічуванням та іншу продукцію для ефективного розміщення реклами Вашої компанії.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Тетяна Шелест: вайбер 096-694-45-01; 095-194-18-08; 067-299-24-75 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.