Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Друковані видання (газети, журнали) мають свою постійну аудиторію читачів, і можна з великою часткою впевненості "дістати" тих споживачів, які є потенційними покупцями конкретного (потрібного) товару або послуги. Такий вид рекламної інформації (оголошення або рекламний блок в газеті) доступний в будь-який час. Оголошення в газетах і журналах не переривають читання, не заважають їх читачам і не дратують їх.

Також велика ймовірність "уповільненої дії" такої реклами, адже оголошення в газетах можна просто вирізати і зберегти на деякий час, а можна і стіни обклеїти і тоді така реклама може прослужити достатньо довгий час ....

Ми пропонуємо розмістити Вашу рекламу в наступних друкованих виданнях Харкова:

газета Премьер, Харьков газета Харьковский курьер, Харьков газета Трудоустройство, Харьков ЗебраИНФО
газета Работа в кармане, Работа + зарплата, Харьков газета Теленеделя, Харьков газета СтройПрайс, Харьков газета Харьков на ладонях, Харьков
газета Час Пик, Харьков газета Вечерний Харьков, Харьков газета Время, Харьков  

Реклама в газетах Харкова має свою специфіку: оперативність подачі інформації за невисоку вартість і широке охоплення. Саме ці ключові фактори привертають рекламодавця в першу чергу.

Газетних публікацій, оголошеннях і яскравим рекламним блокам вдається в найкоротші терміни надати потенційному покупцеві інформацію про новинки, переваги товарів і послуг, розповісти про акції та розпродажі, про зміни цін і місцезнаходження магазину (фірми). Також реклама в газетах дає можливість провести цілком масштабну кампанію не виходячи за рамки досить скромного бюджету.

Рекламно-інформаційні газети Харкова надають широкий спектр охоплення, а також дозволяють вибрати спеціалізоване видання для звернення до своєї цільової аудиторії. Газети сприймаються читачами як джерело самої свіжої і актуальної інформації, тому розмістити рекламу в газетах Харкова вигідно і надійно! Друковані видання міста-мільйонника завжди гарантують високу швидкість публікації, низькі витрати, можливість на мінімальній площі розмістити саму потрібну інформацію. При цьому у читача більше часу на ознайомлення з рекламою, ніж з нецензурними видами.

Розмістити оголошення в газетах Харкова можна дуже оперативно! Досить зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом!

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Галина: моб.т./вайбер 096-597-22-18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.