Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Нарешті прийшло довгождане літо. Для людей відмінний час. Тепло, зелено, відпочинок і очікування чогось прекрасного. А ось для рекламодавця починається гаряча пора. Як рекламувати свій продукт, послугу!? Для літа немає нічого кращого, ніж різного роду акцій, BTL і взагалі реклами у вигляді розваги. Так, та саме розваги. Адже літо цей час розваг і реклама не повинна давити на людей, нехай краще йде в ногу з літом.

Ось погодьтеся, завжди приємно спостерігати за яким те шоу на вулиці. А якщо воно ще і має рекламний характер, то користь очевидна. Одним видовище, відмінний настрій, можливо пам'ятні сувеніри, іншим реклама і лояльність клієнтів. 

Для проведення акції підійде, як шумне перехрестя або парк, так і пляж, супермаркет, та все що завгодно.

Не варто думати, що це дорого і складно. Та можна звернутися до допомоги професійних акторів, але ж влітку безліч студентів-акторів, аніматорів не знають, чим себе зайняти на літніх канікулах. І рекламні агентства із задоволенням з ними працюють на благо рекламодавцям і потенційних клієнтів. 

Правильно спланована промо-акция, маючи хорошу підтримку інших каналів поширення реклами, приносять відмінний ефект. У ігровій, ненав'язливій формі Ваш товар (послуга) продається набагато легше і ефективніше. Тому, не соромтеся і звертайтеся в рекламные-, event -, pr - агентства і замовляйте акції.

Удачі вам і хорошого літа, в усіх сенсах.