Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Підлогове брендування є одним з найбільш сучасних і нестандартних рішень реклами в метро. Завдяки своїй незвичності для підлоги графіка привертає максимум уваги пасажирів, забезпечуючи тим самим найбільшу ефективність Вашої рекламної кампанії.

napolnaya_grafika

 

Формування вартості Ціна, грн.
Оренда за 1 місяць експонування за 1 м2 900 грн
Друку зображення і ламінація (покриття спеціальним захисним антиковзаючою плівкою) за 1 м2 770 грн
Монтаж / демонтаж зображення за 1 м2 (для станцій Московський пр-т, Палац Спорту, ім.А.Масельского, ХТЗ, Індустріальна, а також Київська діє коефіцієнтом віддаленості станції = 1,7) 300 грн
ВСЬОГО ВАРТІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ за 1 м2 за 1 місяць експонування 1970 грн

Важливо!

1. Наклейки покриваються спец. захисною плівкою. По-цьому без зміни сюжету зображення витримує до 4-5 місяців.

2. Максимальна ширина макета без перевитрати 1,02 м (обумовлено шириною підлогової плівки). Якщо Ваш макет більше по ширині, то плівка криється в довжину, відповідно з'являється перевитрата, який оплачується замовником.

3. Ми також можемо допомогти Вам з виготовленням макета. Вартість макета в залежності від складності 100-200 грн.

Приклади наших робіт:

напольная реклама метро Харьков напольная реклама в метро Харькова разместить рекламу на полу станции метро Харьков заказать напольную графику на станциях метро Харьков
напольная графика на станциях метро Размещение напольной рекламы в метро Напольная реклама в метро на станциях Харьков Нанесение напольной рекламы в метро

Плитка на графіка на станціях в Харкові

Метрополітен настільки заповнений всілякої рекламою, що доводиться шукати нові місця розміщення, наприклад, на підлозі. Здавалося б, реклама повинна бути на рівні очей пасажирів, але в суєті метро люди часто дивляться собі під ноги. Тут і вступає в гру реклама на підлозі.

Плитка на графіка на станціях метро в Харкові привертає увагу пасажирів своєю незвичністю та оригінальністю. Це нестандартний рекламний носій, який ще не приївся пасажирам в метро. З огляду на, що Харків густонаселений мегаполіс, вашу рекламу побачить безліч потенційних клієнтів. Кожен день через одну станцію метро міста може пройти кілька десятків тисяч чоловік. Реклама на підлозі - все ще рідкість, тому люди звертають на неї увагу: розглядають картинки, читають інформацію.

Реклама на підлозі станцій метро в Харкові від рекламного агентства «Імпульс»

Якщо вам, як власнику бізнесу, хочеться зробити креативний піар, реклама на підлозі на станціях метро в Харкові - правильне рішення. Плитка на графіка підійде не тільки для рекламування акцій, закладів, бренду, але і для оригінальної навігації до місця розташування торгової точки.

Найбільш ходові місця для розміщення рекламних наклейок на підлозі - вхід і вихід з ескалаторів, касовий зал, платформа. Підлогові наклейки знаходяться в умовах жорсткого використання, по ним буквально ходять ногами, миють спецмашинами, їздять візками. Основна технічна вимога до такої реклами - відсутність відблисків і слизьких ділянок. Тому ми пропонуємо наклейки, покриті захисною плівкою. Зображення на них зберігає читабельний вигляд 4-5 місяців.

Повний спектр послуг:

- Оренда площини

- Друк зображення, його ламінація

- Розробка макета

- Нестандартна форма реклами

- Монтаж реклами

Якщо у вас немає макета, ми готові розробити його з урахуванням побажань і стандартів дизайну. Ми втілимо всі ваші ідеї в макет для підлоги реклами, і кількість ваших клієнтів помітно збільшиться.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Марина Сарматицька: тел./вайбер 050-137-7-135; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.