Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Футболки і топи Сорочки поло Куртки, вітровки, жилети
futbolki_Charkov rubachki_polo_Charkov kytrki_Charkov
Промо накидки Робочий одяг Реглани, толстовки
Промо накидки Рабочая одежда tolstovki_reglanu_Charkov
Головні убори та шарфи Домашній текстиль Парасолі
golovnue_yboru_Charkov домашний текстиль Зонты с логотипом
Шеврони Прапори Сумки, рюкзаки
Шевроны pechat_na_flagach_vumpelach_Charkov sumki_rukzaki_chemodanu_Charkov
В'язані речі - -
вязанные вещи с логотипом - -

Народна мудрість, що починається зі слів «Зустрічають по одягу ...», актуальна і донині. Корпоративна і промо-одяг - потужний маркетинговий інструмент, покликаний не тільки посилювати рекламний вплив на споживача або потенційного клієнта за допомогою візуальної комунікації, а й успішно реалізовувати неординарні і креативні рішення.

Проведення промо-акції (промо-акції) з використанням роздаткового матеріалу завжди розуміє певну рекламний захід, яке вимагає ретельно продуманого плану. Одним з головних ланок такої презентації буде виступати розробка концепції зовнішнього вигляду, а точніше - стилю одягу промоутера (промо-персоналу). Тут має бути присутня індивідуальність, відчуватися настрій і проглядатися характер. А це означає, що завдяки оптимальним складовим концепції асоціативний ряд вишикується в позитивному ключі, а рекламне послання буде донесено безпосередньо цільової аудиторії.

Не останню роль відводять функціональності промо-одягу. Вона повинна бути не тільки привабливою, але і підвищити мобільність промоутера. Вдалим доповненням будуть кишені, де компактно поміститься роздатковий матеріал. Для проведення рекламних заходів на вулиці краще використовувати вітровку в непогожий день і брендовану кепку, якщо від сонця нікуди сховатися. З успіхом пройде промо-дегустація, якщо на представника фірми буде фартух з символікою. Враховуйте, що неординарні або яскраві промо-костюми допоможуть передати інноваційні та модні рішення, які просуває Ваша фірма.

Нерідко салони краси або магазини замовляють однакові футболки для персоналу з нанесенням своєї назви, що надає статусності закладу і вигідно відрізняє серед конкурентів. Відвідувач обов'язково зверне на це увагу і зробить вибір на користь тієї організації, яка розвиває свою діяльність і йде в ногу з часом. Солідний банк, торгова або страхова компанія, фармацевтичний холдинг або промисловий концерн ненав'язливо продемонструють свою стабільність і благополуччя, якщо одягнуть співробітників в уніформу. При цьому строгі і витримані тони корпоративного одягу підкреслять серйозно сталість компанії.

Не забувайте, що корпоративна і промо-одяг здатний сказати більше, ніж можна припустити.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у менеджера:

Тетяна Шелест: вайбер 096-694-45-01; 095-194-18-08; 067-299-24-75 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.