Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Сумки з логотипом Рюкзаки з логотипом
Сумки с логотипом Рюкзаки с логотипом

Приклади сумок і рюкзаків:

Рюкзак EXPRESS Рюкзак RIDER Рюкзак Сумки Salamanca
Сумки TRAVELER Сумки WEEK-END Сумка-трансформер 3 в 1 Сумка на плечо
Сумка хозяйственная - - -

Сумки і рюкзаки з логотипом є сучасним і модним виробом, які не тільки підкреслюють смак власника, а й є одним з ефективних рекламних продуктів. Оригінальні та креативні вироби завжди залишаються в тренді, тому цікавий дизайн і творчий підхід до виготовлення сумок і рюкзаків з логотипом дозволить не тільки виділитися серед оточуючих, а й приверне увагу до продвигаемому бренду. В якості логотипу використовуються картинки, написи, різноманітні зображення.

Де можуть використовуватися рюкзаки і сумки з логотипом

Використовувати сумки і рюкзаки в якості реклами надзвичайно популярний і дієвий маркетинговий хід. Використовувати подібну стратегію можуть компанії в різних сферах. Організації і фірми можуть дарувати рюкзаки з логотипом співробітникам, партнерам або постійним клієнтам. Вироби стануть відмінним корпоративним подарунком, а також прекрасно доповнюють промо-одяг промоутерів або співробітників. Таке ненав'язливе просування викличе більше позитивних відгуків, ніж наполеглива реклама, яка частіше викликає негативні емоції. Стильні аксесуари використовуються людьми різного віку і статі, тому ваша пропозиція побачить велика кількість потенційних клієнтів.

Рюкзаки та сумки з логотипом в якості носія реклами доречно використовувати на наступних заходах:

  • зборах;
  • виставках;
  • фестивалях;
  • конференціях.

Аксесуари з логотипом забезпечують впізнаваність і просування бренду. Особливістю такої продукції є широка сфера застосування виробів: з таким рюкзаком зручно відправитися в магазин, в туристичний похід, на роботу або просто на прогулянку по місту. У цьому випадку реклама ефективно поширюється на великі території і сприяє популяризації торгової марки.

Сумки з логотипом будуть зручні під час тренінгів, на презентаціях або промо-акціях. Кожна поява власника рюкзака і сумки на вулиці буде привертати увагу і інтерес у навколишніх, а значить, стимулювати бажання дізнатися більше інформації про компанії.

Виготовлення сумок і рюкзаків з логотипом

Рекламна продукція інформує партнерів і клієнтів про діяльність фірми, тому від якості продукції буде залежати, в якому світлі постане компанія в очах громадськості. Важливо відповідально підходити до дизайну бізнес сувенірів і якістю виконання.

Рекламне агентство Імпульс пропонує якісну візуальну рекламу, яка здатна швидко привернути увагу і донести рекламне послання до адресата. Оригінальний дизайн і висококласне виконання дозволить вигідно виділитися продукції серед великого скупчення людей, а також підкреслить імідж компанії.

Наша продукція буде доречна в наступних випадках:

  • в якості корисного подарунка клієнтам і партнерам;
  • як невід'ємний атрибут корпоративного стилю, рюкзаки та сумки з логотипом добре підійдуть співробітникам служб доставки, кур'єрським фірмам, IT компаніям, інтернет-провайдерам;
  • під час масових заходів, на акціях, презентаціях, виставках.

Сумки і рюкзаки з логотипом дозволять виділитися з натовпу, шанси на впізнаваність і популярність зростуть у кілька разів. Якісний і яскравий промо-рюкзак багато клієнтів залишать в якості рекламного сувеніру, будуть використовувати в повсякденному житті, демонструючи ваш логотип всім оточуючим.

Для нанесення логотипу використовуються певні техніки, вибір яких залежить від матеріалу і переваг клієнта. Це може бути комп'ютерна вишивка, термоперенос або шовкографія. Можна зробити замовлення будь-якого тиражу, а також замовлення на певне коло людей або колектив. На рюкзак можна нанести емблему команди, спонсора або знак товару. Рюкзаки подобаються і затребувані серед молодіжної аудиторії, охопити велику кількість клієнтів можна, замовивши рюкзаки для школярів або студентів. Практичні заплічні сумки подобаються дачникам і мандрівникам. У них зручно переносити овочі, відправитися на природу або просто на прогулянку по місту. Місткі туристичні сумки надзвичайно необхідні і затребувані, лаконічний логотип дозволить не тільки рекламувати бренд, а й прикрасить виріб. Для бізнес-партнерів і учасників презентацій та конференцій доречно піднести зручні і місткі портфелі, які матимуть практичне значення.

Замовити рюкзаки і сумки з логотипом

Рекламне агентство Імпульс пропонує величезний вибір сумок і рюкзаків будь-якого кольору і моделей.

У компанії можна замовити сучасні спортивні рюкзаки, сумки та портфелі для перенесення ноутбука і спортивна

_________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Тетяна Шелест: вайбер 096-694-45-01; 095-194-18-08; 067-299-24-75 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.