Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

 

Изготовление уголка потребителя Gym4Fit Прозрачный уголок потребителя Заказать изготовлениеуголка потребителя Харьков Уголок потребителя композит плёнка Заказать изготовление уголка потребителя
Изготовление уголка потребителя в виде книги Уголок потребителя  книгой Уголок потребиля изготовить с лого Харьков заказать уголок потребителя с логотипом Харьков Изготовление с логотипом уголка потребителя Харьков
Кармашки для уголка прокупателя Уголок покупателя с картой Акриловые кармашки Нанесение лого на информационный стенд Изготовление уголка покупателя
Куточок споживача 3 уголок покупателя Изготовление уголка потребителя Харьков Монтаж и изготовление уголка потребителя Харьков Уголок потребителя изготовление в Харькове
Изготовление куточка споживача куточок споживача 2 куточок споживача куточок споживача    

Куточки споживача

Зовнішня реклама відіграє велику роль в залученні клієнтів до закладу, але також всередині приміщення повинно бути місце зі спеціальною інформацією для споживачів. Їм служить куточок покупця. Він є інформаційним стендом з документами, що сповіщає про діяльність закладу. Подібний стенд необхідний для того, щоб кожен покупець міг:

· Безперешкодно дізнатися про свої права;

· Про підприємство;

· Способи вирішення ситуації, коли його права порушені.

Куточки споживача повинні розміщуватися на видному місці, де кожним відвідувач має до них доступ. Деякі заклади поряд з ним розміщують Промостіл або різні стенди з рекламною інформацією. Як правило, подібні інформаційні стенди мають стриманий дизайн. На них не розміщуються об'ємні букви або букви з підсвічуванням. Деякі підприємства можуть виготовляти куточки в строго офіційному стилі або мати приємний для ока дизайн, і навіть літери з підсвічуванням.

Де потрібно розміщувати куточки споживача

У будь-якій організації, яка надає послуги, обов'язково повинен бути присутнім куточок споживача. Він допоможе уникнути штрафів і неприємностей під час перевірок, дозволить підкреслити турботу, добре ставлення до клієнтів, прозорість діяльності. Подібні вивіски можуть встановлюватися в:

· Торгових залах;

· Офісах;

- кафе, ресторанах;

- аптеках, медичних установах;

- банках;

- дитсадки, школи, адміністративні будівлі;

- у всіх громадських закладах, де вони можуть донести корисну інформацію відвідувачеві.

Інформаційний стенд повинен розміщуватися в будь-якій фірмі, яка надає послуги, що продає товари населенню. Інформаційні вивіски можуть виготовлятися з різного матеріалу, для деяких може навіть використовуватися оргскло, інакше іменоване як акрил.

Яким вимогам повинен відповідати куточок споживача

Згідно з чинним законодавством подібні інформаційні стенди повинні відповідати наступним вимогам:

- Стенд неодмінно повинен мати назву «Куточок покупця» або ж «Куток споживача».

- На стендах повинні розміщуватися такі види нормативних документів: діюча версія закону «Про захист прав споживачів», книга для відгуків та пропозицій, правила торгівлі - тут можуть розміщуватися не всі правила, а актуальні для конкретного виду торгівлі. Необхідно враховувати, що дані документи не варто підшивати в одну книгу, а розташовувати в кожному окремому кишені.

- Інформація про суб'єкта підприємницької діяльності - ліцензії, держреєстрація та інші папери.

- Торгові організації повинні мати перелік товарів, що підлягають поверненню і / або обміну, документи про гарантійні терміни.

- Контактні телефони та адреси державних служб, що забезпечують захист прав споживачів.

Більшість куточків споживачів виготовляються за одним принципом - з декількома кишенями формату А4 для розміщення документів. Кожна організація вибирає, скільки потрібно відсіків, яким буде виглядати стенд - чи потрібно додаткове стилістичне оформлення.

Креативні куточки покупця від рекламного агентства «Імпульс»

Зовнішня реклама від рекламного агентства «Імпульс» допомогла залучити велику кількість клієнтів різним організаціям, також у компанії є замовити виготовлення оригінальних куточків споживача, що дозволяють підкреслити турботу компанії про її клієнтів. Крім того агентство виробляє індивідуальні вироби з акрилу, вивіски, що світяться короба, індивідуальні Промостол, урни для голосування та інші вироби для розміщення рекламної інформації.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.