Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Приклади наших робіт:

Изготовление лайтбоксов Харьков Изготовление лайтбокса с вашим логотипом Харьков Монтаж вывески с подсветкой Харьков Изготовление вывесок для магазинов Наружные вывески изготовление и монтаж
Заказать изготовление вывески Харьков 1.1 Заказать вывески в Харькове Светодиодные вывески изготовление Монтаж вывески Харьков
Изготовление и монтаж вывесок Харьков Цветы 2 Ремонт лайт-боксов Поклейка макета в лайт-бокс Изготовление вывесок флажок
Изготовление вывесок с обемными частями Вывеска с УФ печатью и подрезкой Изготовление вывесок в Харькове Изготовление вывесок в Харькове Рамка Пальто
Вывеска с подсветкой Лайтбокс Тиск Пластиковые панели с пленкой Xbox изготовить наружную рекламу Харьков Мотаж вывески-флажка в Харькове
Лайтбокс ТопКредит Кафе Салют Спорт - -

 

Вивіски (світлодіодні короби) - піднесіть рекламу у вигідному світлі

Лайтбокс (світяться короба) - великогабаритні інформаційні рекламні конструкції, службовці невід'ємними елементами екстер'єру багатьох громадських закладів. Подібна зовнішня реклама є найбільш затребуваним рекламним інструментом через її безпеки, надійності, економічності. Ефектні та помітні вивіски, що виготовляються за даною технологією, привертають увагу до закладу в будь-який час доби.

Лайтбокс - особливості конструкції і виготовлення

Лайтбокс оснащується внутрішньою підсвіткою. Зсередини світяться короба підсвічуються за рахунок світлодіодних модулів, також є моделі з люмінесцентними лампами. Вони виготовляються з акрилового пластику, в бюджетних варіантах може застосовуватися сотий полікарбонатний пластик. Оргскло - може називатися як акрил або акриловий пластик - є однорідним матеріалом з прозорою і кольоровий поверхнею, що відрізняється красивим глянсовим блиском. Оргскло схоже своєю поверхнею зі звичайним склом, але складніше піддається обробці у вигляді лазерного різання або фрезерування по контуру. За рахунок чого виходить виготовляти вивіски різної форми, це може бути куб з акрилу, об'ємні букви з різною товщиною, а також літери з підсвічуванням. Індивідуальні вироби з акрилу відрізняються довгим часом служби, стійкістю до атмосферних впливів, тому їх можна спокійно монтувати на вулиці.

Сяючі короби відрізняються деякими конструктивними особливостями, до них відносяться:

· Фронтальна частина вивіски виготовляється з панелі, що має високі властивості світлопропускання. Акрил, що використовується для виробництва лицьової частини, виготовляється в різних колірних варіаціях з різним ступенем прозорості. З такого матеріалу проводитися зовнішня реклама преміум класу, в якій присутні об'ємні букви або світяться літери.

· Лайтбокс оснащується бічними панелями із сталевого, пластикового або алюмінієвого профілю.

· Сяючі короба мають задню панель з композиту або пластика з вмонтованою під неї підсвічуванням, виконаної з світлодіодних лампочок.

Сяючі короба - основні різновиди

Сяючі короба можуть виготовляти в різних варіаціях, дані вивіски виготовляються в наступних видах:

· Куб з акрилу або короб іншої форми з буквами на проріз. Фронтальна частина виготовляється з композиту, з прорізаними елементами, знизу підклеюється молочний акрил. На готової вивісці вироблена вирізані букви з підсвічуванням.

· Сяючі короба з інкрустованими елементами на проріз. Подібний варіант вивіски виготовляється як в минулому варіанті, тільки оргскло тонується светорассеивающей плівкою.

· Вивіски з врізними об'ємними літерами. Окремі світяться букви розміщуються в вирізані елементи на композиті. Лайтбокс має окремі літери з підсвічуванням, що є самостійним елементом і повністю засвічені.

Якісне виготовлення лайтбоксів від компанії «Імпульс»

У рекламному агентстві «Імпульс» для виробництва світяться коробів використовуються перевірені методи і новітнє обладнання, за рахунок чого клієнтам надається можливість замовити лайтбокс найвищої якості. Багаторічний досвід і високий професіоналізм співробітників рекламного агентства «Імпульс» дозволяє робити світяться короба різної форм і габаритів, також замовники можуть скористатися послугами кваліфікованих дизайнерів, щоб їх майбутня зовнішня реклама відповідала всім вимогам.

_______________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.