Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Лайт-бокс з акрилу 1 сторонній

акрил + пластик + плівка + світлодіоди

(Без вартості монтажу і металевої рами)

за 1 м2 - 3 000 грн.

Лайт-бокс композитний 1 сторонній

Композит + рама + акрил + пластик + світлодіоди

(Без вартості монтажу)

за 1 м2 - 4400 грн.

Об'ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням

акрил + пластик + плівка + світлодіоди

1 см висоти кожного символу 32 грн.

Об'ємні букви без підсвічування

акрил + пластик + плівка + світлодіоди

1 см висоти кожного символу 25 грн.

Приклади наших робіт: 

Изготовление вывески с объемными буквами композит УФ и акрил 1 Изготовление объемных вывесок из композита и акрила Изготовление светодиодного фремлайта Изготовление фремлайта Харьков  Светящиеся короба фремлайт Харьков
Батл 1 Квадрат 8 Квадрат 5 Квадрат 2 Виталайф
Хотдоги мира Светящиеся объёмные буквы 1 Светящиеся объёмные буквы 4 Светящиеся объёмные буквы 3 Эрудитус 7
Эрудитус 9 Эрудитус 2      

Об'ємні букви і світлові короби

Вивіски всередині торгового цента або на фасаді будівлі - перше, що впадає в вічі відвідувачам. Лайтбокс і букви з підсвічуванням дають потенційному клієнту первинну інформацію про бренд, торгову марку, продається продукт, вони служать своєрідним «обличчям» компанії. Грунтуючись на отримане враження, споживач приймає рішення, чи варто заглянути в кафе, магазин. Зовнішня реклама може бути різних видів, найбільш популярною вважаються: ·

- об'ємні літери;

- світяться короба.

Букви з підсвічуванням - особливості даного виду зовнішньої реклами

Об'ємні букви - один з найбільш поширених, недорогих і ефективних видів розміщення зовнішньої реклами, що підходить для будь-якого екстер'єру будинку. Сяючі літери відмінно видно в темний час доби з великої відстані, вони здатні не тільки розповісти клієнту про заклад, а й візуально прикрасять фасад будинку. Букви з підсвічуванням є роздільні конструкції, де кожна буква кріпиться окремо, тому встановлювати їх можливо на поверхнях будівель, що відрізняються складним рельєфом. Об'ємні букви можуть використовуватися в якості самостійного декору будівлі або комбінувати з іншими видами екстер'єрної, інтер'єрної реклами, наприклад, на фасаді будинку може одночасно монтуватися лайтбокс і вивіски з букв. Букви з підсвічуванням можуть мати різну вартість, вона залежить від:

- використовуваний шрифт для виготовлення букв;

- матеріал виготовлення - акрил, пластик, оргскло;

- наявність підсвічування значно збільшує ціну букв - вона може бути внутрішньої, зовнішньої з світлодіодів;

- параметри букв - довжина, ширина, висота.

 Сяючі букви - кращий спосіб для виготовлення вивіски, на відміну від виробів без підсвічування вони забезпечують прекрасну видимість зовнішньої реклами в темний час доби, привертаючи увагу перехожих.

Сяючі короба - уявіть рекламу у вигідному світлі

 Лайтбокс - недорогий, але не менш ефективний вид розміщення реклами, відмінно вписується в будь-який інтер'єр, екстер'єр. Сяючі короба можуть розміщуватися в великому торговому центрі, невеликих павільйонах. Вони можуть мати класичну прямокутну форму або мати оригінальну конструкцію, адаптовану під конкретну рекламну вивіску.

Куб з акрилу і інших матеріалів характеризується наступними перевагами:

- стійкість до механічних пошкоджень;

- стійкістю до атмосферних впливів;

- індивідуальні вироби з акрилу і іншого матеріалу, призначені для нанесення рекламної інформації, мають невелику вагу;

- невибагливий у використанні, не вимагає особливого обслуговування. Під час виготовлення лайтбоксу використовується оргскло, пластик, акрил - матеріали, що забезпечують високу міцність і легкість конструкції.

Компанія «Імпульс» виготовить лайтбокс і світяться букви за низькою ціною

  Замовивши об'ємні букви і світяться короба у рекламного агентства «Імпульс», Ви зможете грамотно представити товари або послуги, виділившись серед конкурентів. Подібна зовнішня реклама помітна здалеку, сприймається ясно і чітко. Букви з підсвічуванням і лайтбокс виготовляються за спеціальними технологіями в кілька етапів, але Вам не доведеться довго чекати. Рекламне агентство «Імпульс» працює оперативно і якісно!

Компанія «Імпульс» також пропонує індивідуальні вироби з акрилу, Промостол та інші товари для розміщення рекламних оголошень. Для працівників компанії немає нічого неможливого, вони втілюють в життя різні оригінальні ідеї, що дозволяють вивести Ваш бізнес на новий рівень.

_____________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.