Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Сьогодні неможливо уявити міські вулиці без яскравої і привертає уваги зовнішньої реклами. Широкоформатний друк дозволяє нанести будь-яке зображення на банерну тканину, рулонний папір або вінілову плівку.

Величезні плакати, розтяжки, троли, складні конструкції - являють собою зовнішню рекламу, яку завжди помітить потенційний споживач. Великі розміри продукції забезпечує друк на плоттерах. На ринку надання рекламних послуг широкоформатний друк є дуже популярним сегментом.

Солідні компанії, зацікавлені в своєму іміджі і процвітання, все частіше вдаються до послуг широкоформатного друку. Розміщення на відповідних поверхнях, які добре проглядаються і видно здалеку, дозволяє ефективно донести рекламну інформацію до цільової аудиторії.

Новітні технології дозволяють друкувати якісну, яскраву і запам'ятовується продукцію зовнішньої реклами. Зображення буде виглядати як моноліт.

Відзначимо, що поліграфічна продукція потрапить в руки споживача і є залучає рекламою. Якістю поліграфії надається велике значення, тому не варто забувати про правильний вибір друку.

Найменування товару Грн./кв.м.
Самоклейка плівка 145/200
Литий банер 155
Ламінований банер -
Друк на тканині 320
Друк на полотні 600
Перфорована плівка 220
Банерна сітка 180
Ламінування 145

Приклади наших робіт:

Печать на баннере Харьков Печать на баннере Харьков 2  Широкоформатная печать на баннере  Печать на пленке с допламинацией для пола
Пленка с логотипом для рекламы на полу Печать на пленки с ламинацией Печать на ПВХ пленка и монтаж Монтаж баннера на фасад здания
Монтаж баннера Харьков Изготовление баннера в Харькове    

_______________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.