Меню
Замовити дзвінок

пн-пт: 09:30-19:00
сб-нд: Вихідний

Монтаж лайтбоксу - від 600 грн. (Висота до 5 м.)
Монтаж лайтбоксу - від 800 грн. (Висота від 5 м.)
Монтаж банеру / плівки - 100 грн / кв.м. (Висота до 5 м.)
Монтаж банеру / плівки - 120 грн / кв.м. (Висота від 5 м.)
 
Додатково оплачується за потребою:
Вишка (від 3-х годин) - від 900 грн.
Виїзд з будівельними лісами - 1000 грн.
Виїзд зі сходами - 250 грн.
 
Монтаж ПВХ поверх окна Харьков Монтажные работы по баннерной растяжке Харьков Монтажные работы по баннерной растяжке в Харькове Проведение монтажных работ по баннерной растяжке Харьков
Монтажные работы по баннерной растяжке в Харькове Работы по монтажу баннерной сетки Харьков Монтажные работы ПВХ Выполнение монтажа      Монтаж пленки на стекло здания
Монтажные работы по наружке монтажные работы наружной рекламы в Харькове выполнение монтажных работ наружной рекламы Выполнение монтажа ПВХ пленки
Монтаж вывески и пленки на фасад здания  Изготовление вывесок торцевых    

 

Монтажні роботи

Зовнішня реклама може розміщуватися на стаціонарних або тимчасових конструкціях. Щоб залучити максимальну кількість потенційних клієнтів, вона розміщується на відкритих ділянках. Рекламне агентство «Імпульс» з особливою увагою ставиться до монтажних робіт. Найкраще процес установки рекламних елементів доручити компанії-виробнику, оскільки під час виготовлення враховують всі особливості і побажання замовника до виробництва майбутньої рекламної конструкції та місця для її установки. Зовнішня реклама може встановлюватися на наступних об'єктах:

· Даху будівель - тут в основному размешаются букви з підсвічуванням або ж банери;

· Спеціальні рекламні щити;

· Стовпи, дерева;

· Різні стіни, відведені під розміщення реклами;

· Спеціальні рами;

· Висотні конструкції, стелли, труби, вишки.

Процес проведення монтажних робіт

Перелік послуг, що надаються від рекламного агентства «Імпульс» не був би повним, якби компанія пропонувала послуги по монтажних роботах, оскільки правильне розміщення реклами є невід'ємним етапом під час її виготовлення. В основному, процес монтажу зовнішньої реклами має на увазі використання спеціального обладнання і техніки, а також участь фахівців в даній галузі. Щоб повісити куб з акрилу або встановити банер, необхідний досвід роботи, оскільки оргскло - інакше іменоване як акрил - незважаючи на свою міцність, може пошкодитися в процесі недосвідченого монтажу.

Вивіски неодмінно повинні встановлюватися під контролем професіоналів, адже від цього залежить сприйняття оголошення відвідувачами. В процесі монтажу використовуються наступні види тимчасових допоміжних опорних конструкцій:

· Вишки;

· Сходи;

· Рихтування.

Якість монтажу залежить від обізнаності монтажниками всіх тонкощів роботи і технічної специфікації зовнішньої реклами. Замовляючи виготовлення і монтаж реклами у рекламного агентства «Імпульс», можете бути впевненими, що вивіски, що світяться короба будуть встановлені на «відмінно».

Переваги виготовлення і монтажу зовнішньої реклами в одному агентстві

Встановлювати об'ємні букви, літери з підсвічуванням, лайтбокс, індивідуальні вироби з акрилу і інші види зовнішньої реклами небажано самостійно, оскільки можна технологію проведення монтажних робіт і техніки безпеки, також використання неякісних витратних матеріалів може привести до різних проблем. До переваг одночасного замовлення виготовлення і монтажу зовнішньої реклами у рекламного агентства «Імпульс» відносяться:

· Простіше залагодити терміни виготовлення і установки вивіски або іншого рекламного вироби. Менеджери при складанні, оформленні замовлення враховують всі нюанси, фіксуючи терміни виготовлення, встановлення.

· Монтажники будуть прекрасно знати всі особливості конструкції, тонкощі її установки, а в разі неточності вони можуть безпосередньо звернутися до виробника, що не залучаючи до цього замовника. З питань гарантійного обслуговування можна завжди звернутися в одну компанію.

Монтажні роботи від рекламного агентства «Імпульс»

Компанія «Імпульс» піклується про своїх клієнтів, тому вона виготовляє не тільки зовнішню рекламу, а й проводить її установку. На об'єктах завжди дотримуються правила безпеки, що гарантують збереження робочих, перехожих. На більшість проведених робіт надається гарантія. Особлива увага під час проведення монтажних робіт фахівці приділяють сталого фіксування рекламних виробів, що забезпечує надійне кріплення вивіски при поганих погодних умовах.

__________________________________________________

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджера:

Андрій: (066) 791 81 52, (068) 245 48 42;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.